REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

FRYZJERSTWO

Usługi Fryzjerskie

Permanentnie wprowadzamy nowe usługi, śledząc wchodzące trendy mody, nie zapominając o klasyce oraz elegancji. Klasyczna forma zawsze będzie kręgosłupem naszych szalonych i awangardowych stylizacji fryzur. Szanujemy klientów zachowawczych oraz awangardowych, proponując za każdym razem zmianę subtelną lub całościową.
Fryzjerstwo specjalizuje się w dogłębnej analizie włosa, z każdą klientką jest przeprowadzany wywiad pod kątem historii włosa, dzięki czemu dobieramy idealną propozycję kolorystyczną.
W naszym Salonie każda klientka obsługiwana jest indywidualnie.
Proces usługi u każdej jest dobierany i dedykowany indywidualnie. Uzyskanie zamierzonego efektu na włosach jest procesem odrębnym dla każdej z nas.

W naszym salonie profesjonalni styliści dobiorą odpowiednią fryzurę, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdej Klientki. Oferujemy zmianę wizerunku, która będzie współgrała z kształtem twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

Tempo życia nie zawsze pozwala odpowiednio zatroszczyć się o swój wygląd, szczególnie, gdy czeka nas ważne spotkanie, wizyta.

Koloryzacja farbami L’Oreal oraz Kaaral swoją nanotechnologią gwarantuje trwałość i blask koloru. Podczas koloryzacji we włosy wnika jedwab,  oraz woski owocowe które nabłyszczają  i   odbudowują naturalną łuskę włosa. Nałożony kolor utrzymuje się do kolejnej wizyty.

W Marilyn bardzo mocny nacisk stawiamy na rekonstrukcje włosa, zakładając, ze nawet najpiękniejszy kolor nie będzie wyglądał perfekcyjnie przy włosach słabej kondycji z tendencją do utraty witalności.

Prostowanie keratynowe

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Naturalne prostowanie włosów z intensywną pielęgnacją
Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny oparty na innowacyjnym rozwiązaniu wykorzystującym  nano-molekularną  keratynę.

Każda Panna Młoda w tym szczególnym dniu musi czuć się wyjątkowo. W tym niezwykłym dniu ma być najpiękniejsza. Fryzury ślubne muszą wyrażać piękno i delikatność oraz muszą podkreślić naturalną urodę kobiety.