REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

Farbowanie i dekoloryzacja

Koloryzacja farbami L’Oreal oraz Kaaral swoją nanotechnologią gwarantuje trwałość i blask koloru. Podczas koloryzacji we włosy wnika jedwab, oraz woski owocowe które nabłyszczają i odbudowują naturalną łuskę włosa. Nałożony kolor utrzymuje się do kolejnej wizyty.

Różnica między farbą drogeryjną głównie opiera się na jej składzie. Farby drogeryjne mają za zadanie pokryć każdy włos – gruby, cienki, delikatny, siwy, jasny, ciemny, ciepły lub chodny odcień.

W naszym salonie do każdej klientki podchodzimy indywidualnie. Dogłębnie analizujemy rodzaj włosa, sprawdzamy odcień na całej jego długości, robimy wywiad z klientką z przekroju kilku lat wstecz pod kątem koloryzacji na włosach – jakimi farbami i jakimi kolorami były farbowanie do tej pory?

Analizujemy wrażliwość włosa oraz jego strukturę. Dokładnie sprawdzamy poziom koloru na odroście, na długości oraz na końcach włosa.

Farbą drogeryjną zafarbujesz jedną mieszanką i jednym odcieniem – odrost – długość i końce. Farba drogeryjna ma jeden oxydant – zazwyczaj najbardziej agresywny aby pokryć każdy rodzaj włosa.

  • Dla włosów z odrostem robimy mieszankę farb z trzema innymi kolorami oraz różnym składem oxydantu – inny na odrost, inny na długość i inny na końce.
  • Dla włosów siwych mamy kolejną mieszankę – dedykowaną włosom siwym – odpowiedni oxydant i proporcja farb dla 100% pokrycia włosów siwych.

Specjalizujemy się w super blondach, mamy opanowane „białe mleko” do perfekcji – tak trudny kolor do uzyskania z każdego rodzaju włosa. Chłodne blondy uzyskujemy po dogłębnej analizie włosa. Analizujemy, sprawdzamy, uzgadniamy.

Dobieramy odpowiedni podkład rozjaśniający, aby farba lub toner docelowy był idealnie dobrany do Twoich włosów.

Ombre, sombre, balleyage, pasemka – zawsze kończymy coloransem, zawsze zamykamy łuskę włosa oraz nadajemy piękny, żądany odcień, aby włosy lśniły swoim blaskiem.

Dekoloryzację wykonujemy najbardziej delikatnymi środkami, zawsze na pierwszym miejscu stawiając na kondycję włosa.

Dekoloryzacja włosów dziś już nie jest dla nas wyzwaniem. Klientka z kolorem ciemnym oddając nam swoje włosy czuje się bezpieczna, że jej włosy po dekoloryzacji nadal będą pełne blasku i witalnośći. Dodając do dekoloryzacji Olaplex oraz olej mineralny przyspieszamy proces ściągania koloru zachowując strukturę włosa w nieruszonej jego formie.

Wszystkie mieszanki do farbowania włosów odmierzamy w idealnych proporcjach używając do tego wagi z apteczną proporcją.

Prowadzimy karty klienta zapisując numery kolorów, proporcję mieszanek farb oraz oxydantów, aby kolejnym razem – powtórzyć lub zmienić odcień.

Każdy włos jest dla nas ogromnym wyzywaniem.

Permanentnie uczestnicząc w szkoleniach pod kątem koloryzacji z mistrzami Świata we fryzjerstwie kreatywnym, proponujemy naszym klientkom najnowsze techniki koloryzacji, dobierając skrupulatnie kolory do rodzaju cery, predyspozycji włosów oraz granicy szaleństwa naszych klientek.

Zawsze proponujemy farbowanie 2D lub 3D. Stawiamy sobie wysoką poprzeczkę, aby klientka poczuła się dopieszczona, ważna i jedyna w swoim rodzaju.