REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

FRYZJERSTWO

Rekonstrukcja/regeneracja włosów

Nasz Salon od zawsze specjalizował się w rekonstrukcji włosa.
Stawiamy na piękne głębokie kolory, pamiętając zawsze o odbudowie, regeneracji oraz rekonstrukcji włosa.

Regenerację włosów zalecamy przy każdym farbowaniu, aby proces odbudowy włosa zaczynał się w jego otwartej łusce podczas procesu farbowania a kończył przy zamknięciu łuski włosa po nałożeniu dedykowanych produktów do zakwaszenia odpowiednim ph dla włosa.

Regeneracja – Olaplex, Tca, Ampułki L’Oreal, Steampod L’Oreal.

fryzjerstwo

TCA

OLEJ MINERALNY – Nawilża włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i odżywione. Poprzez stworzenie filtru zabezpiecza łuskę włosów tym samym nie tylko poprawia ich wygląd, ale również pomaga w ich układaniu.
OLEJ JOJOBA – Charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą (zawiera skwalen, który występuje w naturalnym płaszczu tłuszczowym skóry, chroniący przed utratą wody). Dzięki wysokiemu podobieństwu do ludzkiej skóry, jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, zawiera głównie palmitynian cetylu o bardzo cennych własnościach odżywczych. Jojoba odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.
WITAMINA E – Obok witamin A i C jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek wywoływanym przez wolne rodniki. Witamina E chroni włosy przed zniszczeniami. A jak wiadomo, wolne rodniki przyczyniają się do starzenia organizmu, zniszczenia włosów, a nawet wypadania włosów.
TCA dodajemy do farby,  rozjaśniacza oraz stosujemy jako samoistny zabieg rekonstrukcji włosa!!!!

tca

OLAPLEX

Olaplex – to zabieg który wiąże i regeneruje mostki siarczkowe eliminując drastyczne zniszczenia powstające w trakcie zabiegów chemicznych.
System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosujemy w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie.Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
W skład Systemu Olaplex pielęgnującego włosy wchodzą:
OLAPLEX BOND MULTIPLIER –– dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.
OLAPLEX BOND PERFECTOR No.2 –– nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem, ale utrwalaczem wiązań siarczkowych – wzmacnia działanie MULTIPLIERA. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co w Bond Multiplier No.1 i jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.
OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny co Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.
Dzięki kompleksowi Olaplex Kim Kardiashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury!

Zabieg Olaplex wykonać można wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich.
Cena zabiegu od 60 PLN w zależności od salonu.
Olaplex No. 3 Hair Perfector 100ml do użytku domowego 140 PLN, 100ml Ceny zabiegu są także uzależnione są od długości włosów.

olaplex2

Steampod L'Oreal

Seria: Absolut Repair Lipidium – to nowa usługa opracowana przez ekspertów marki L’Oréal Professionnel, która przeznaczona jest do intensywnej odbudowy bardzo zniszczonych włosów. Produkty używane podczas zabiegu nastawione są na odbudowę warstwy lipidowej włosów, którą w naturalnym wydaniu usuwa się z włosów poprzez systematyczne rozjaśnianie i prostowanie. Kuszący jest także fakt, że efekty zabiegu są niemal natychmiastowe.
Cały rytuał pielęgnacyjny wraz z modelowaniem i stylizowaniem włosów trwa ok. 40 – 60 min.
Cena zabiegu 30-40 zł

steampod