REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

FRYZJERSTWO

Strzyżenie damskie

W naszym salonie profesjonalni styliści dobiorą odpowiednią fryzurę, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdej Klientki. Oferujemy zmianę wizerunku, która będzie współgrała z kształtem twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

Mamy pełną świadomość, iż każda z przychodzących do nas kobiet pragnie być jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Z całą starannością staramy się sprostać temu trudnemu zadaniu, dokładając wszelkich starań, aby nasze klientki zawsze były zadowolone. Nasze fryzjerki są w stanie doradzić klientce, jaka fryzura byłaby dla niej odpowiednia.
Szkolimy się u Mistrzów Świata w strzyżeniu klasycznym, awangardowym, asymetrycznym.
Pierwsza linia cięcia jest zawsze na mokrych włosach. Po wysuszeniu i wymodelowaniu włosów jest najważniejsza cześć strzyżenia – personalizacja włosa – docięcie włosa pod każdym kątem, aby włos idealnie układał się zgodnie z ruchem głowy – idealnie strzyżenie to wielka sztuka… my jesteśmy stworzeni do idealnej personalizacji każdej głowy.
Wymagający klient jest naszą weną, naszą pasją, przy którym możemy otworzyć skrzydła i poddać się wodze fantazji. Idealne cięcia to nasza specjalność. Wymagający klient to nasza chluba.

Strzyżenie męskie

MYCIE + MASAŻ Plecóe + PIELĘGNACJA WŁOSÓW + STRZYŻENIE MĘSKIE + MODELOWANIE WŁOSÓW

Podstawowy pakiet usług dla Panów. Fryzjer rozpoczyna od mycia włosów szamponem pielęgnacyjnym, myjka z masażerem wykonuje relaksujący masasz. Następnie nakłada na włosy odżywkę. Kolejny etap to to precyzyjne strzyżenie męskie za pomocą nożyczek i/lub maszynki. Usługę kończy modelowaniem włosów zgodne z życzeniem Klienta, nakładając produkt do stylizacji włosów.
Fryzura jest dobierana do predyspozycji włosów, rysów twarzy, oraz najnowszych trendów mody.

Strzyżenie dziecięce

Mówi się że z pierwszym strzyżeniem włosków trzeba poczekać, aż dziecko skończy rok. Jedynym racjonalnym powodem, dla którego postrzyżyny miałyby się odbyć po pierwszych urodzinach, jest to, że większość dzieci wcześniej… po prostu nie ma włosów. Często jednak niemowlę lub roczniak ma bujną czuprynę, która przysłania świat. Wtedy należy ją przyciąć i nie żałować pierwszych loków – jeśli po obcięciu włosy już się nie kręcą, znaczy to tylko, że i tak w przyszłości miały być proste. Pierwsze włosy są delikatne i miękkie, bardziej podłużne w przekroju, więc łatwiej się kręcą niż te grubsze.

Latem włosy warto podciąć ze względu na wysokie temperatury, pocenie się głowy podczas upałów. Zimą – gdy zbyt długa grzywka przyciśnięta czapką opada na wysmarowaną kremem buzię, a potem wisi w nieatrakcyjnych strąkach. Podciąć końcówki wypada, gdy włosy zaczynają lecieć do oczu, plątać się, sprawiać problemy przy myciu i rozczesywaniu.
Choć wielu rodziców dziewczynek marzy, by ich córki mogły już nosić spinki, gumki, czesać się w kucyki i warkoczyki, dla małych dzieci taka fryzura może być utrapieniem. Gumki i spinki ciągną włosy, a na dodatek stanowią zagrożenie – maluch może taką ostrą spinkę połknąć czy włożyć sobie do ucha, nosa.

Bywa, że malec boi się, iż włosy mu nie odrosną, strzyżenie będzie bolało – pokaż mu na własnym kosmyku, że tak nie jest, daj do potrzymania ucięte włosy, pozwól dotknąć nożyczek, przypomnij, że co tydzień obcinacie paznokcie i to nie boli. Zapewnij, że włosy odrosną tak samo jak paznokcie. Możecie wcześniej pobawić się z dzieckiem we fryzjera np. na niby ostrzyc lalkę.
Jeśli nie masz odwagi ani umiejętności, by sama zająć się czupryną dziecka, wybierzcie się do nas! A po pierwszym strzyżeniu dziecko dostanie dyplom pierwszego strzyżenia z kosmykiem swoich włosów.
Zapraszamy!