REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

ZOSTAŃ

Zostań modelką


Poszukujemy modeli na szkolenia
Zapraszamy na bezpłatne zabiegi wykonywane pod okiem doświadczonego instruktora. Oferujemy zabiegi z różnych dziedzin: stylizacja paznokci, manicure, pedicure, zabiegi na twarz i ciało, masaże, makijaże oraz zabiegi fryzjerskie.

Formularz zgłoszeniowy


Stylizacja fryzurStrzyżenieFarbowanieKosmetykaRehabilitacjaManicure-pedicure


Wypełnij wszystkie pola oznaczone**Formularz może wysłać osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia po uzyskaniu zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

*Oś›wiadczam, że działając w imieniu własnym wyrażam zgodę™ na dobrowolne zamieszczenie wymienionych w tym formularzu danych osobowych oraz zdję™ć z moim wizerunkiem w bazie personalnej Salon Urody Marilyn, z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Konwaliowej 3. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz.833, zostałam/łem poinformowana/y przez Salon Urody Marilyn zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych o dobrowolnoś›ci udostę™pnienia przeze mnie danych osobowych dotyczę…cych mojej osoby, prawie wglą…du do tych danych oraz prawie ich poprawiania, jak też celu przetwarzania udostę™pnianych danych osobowych.

modelowanie-sm
strzyżenie

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Dane adresowe

Konwaliowa 3/1a,
55-040 Bielany Wrocławskie

Rezerwacja i cennik online

Studio Urody MARILYN
Konwaliowa 3/1a, 50-001 Bielany Wrocławskie
tel. +48 71 390 18 10