REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

O nas

Serdecznie Państwa zapraszamy do korzystania z naszych usług w miejscu, które zostało stworzone z wielką pasją… Pasją do piękna…

Loftowy styl, który tu panuje urzeknie każdego z Was.

MARILYN to profesjonalny gabinet, który oferuje szeroką gamę profesjonalnych zabiegów. Oferujemy Państwu zabiegi z zakresu Kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej oraz estetycznej.

Ponadto, zabiegi laseroterapii oraz modelowania sylwetki.
Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
W gabinetach korzystamy z innowacyjnych, skutecznych i bezpiecznych technologii, tak aby zapewnić naszym Klientom wysoki komfort.
Narzędzia, których używamy do zabiegów sterylizowane są w autoklawie typu B.
Daje to gwarancje bezpieczeństwa dla klienta oraz komfort pracy dla naszych kosmetologów oraz fryzjerów stylistów.

Doskonały wygląd Naszych Klientów oraz Ich jak najlepsze samopoczucie i kondycja zdrowotna to dowody jakości Naszej pracy.
W zależności od Państwa potrzeb nasza oferta jest ciągle poszerzana, jak również dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy personelu w trosce o usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki współpracy z przedstawicielami najlepszych firm dermo medycznych – Mediderma, Sesderma, PH formuła – możemy tworzyć kompletne plany terapeutyczne stworzone w oparciu o wykorzystanie najbardziej skutecznych składników aktywnych.

Joanna_Molon

Serdecznie zapraszam do mojego Salonu
Joanna Zakrzewska-Mołoń

Certyfikaty i dyplomy

Co nas wyróżnia

W Salonie Urody Marilyn, prócz sterylizacji narzędzi, używamy jednorazowych sprzętów, na każdym etapie wykonywania usługi dbając o Twoje bezpieczeństwo.

W gabinecie kosmetycznym do manicure oraz pedicure używamy jednorazowych pilników, bloczków, podkładów, ręczników oraz patyczków do henny i depilacji.

W salonie fryzjerskim używamy jednorazowych peleryn nie tylko do farbowania, ale także do strzyżenia klientów, jednorazowych ręczników do włosów, oraz jednorazowych karkówek przy strzyżeniu męskim.

Sterylizacja oraz higiena naszego Salonu jest naszą wizytówką.

Klient odwiedzając nasz Salon czuje bezpieczeństwo w każdym wymiarze – witany jest kawą oraz słodkim poczęstunkiem, usługę fryzjerską oraz kosmetyczną wykonuje wysoko wykwalifikowani kosmetolodzy oraz styliści- fryzjerzy. Każdy klient wpisany na wizytę w Salonie Urody Marilyn dostaje telefoniczne powiadomienie o wizycie w systemie elektronicznego kalendarza.

W dowolnej chwili, korzystając z aplikacji booksy.net nasz klient ma możliwość wpisania się online 24 godzinę na dobę- ma pełną kontrolę nad naszym kalendarzem, w godzinach poza pracy naszego Salonu może dokonać rezerwacji, sprawdzić termin swojej wizyty, sprawdzić czas trwania wizyty, ma możliwość także zmiany daty terminu swojej rezerwacji.

Zespół

Wysoko wykwalifikowana kadra – kosmetolodzy, fryzjerzy – styliści. Ciągle podnosimy kwalifikacje, co potwierdzają liczne dyplomy oraz szkolenia.
Podążamy za najnowszymi rozwiązywaniami technik kosmetycznych oraz fryzjerskich.

Permanentnie wprowadzamy nowe usługi, śledząc wchodzące trendy mody, nie zapominając o klasyce oraz elegancji. Klasyczna forma zawsze będzie kręgosłupem naszych szalonych i awangardowych stylizacji fryzur. Szanujemy klientów zachowawczych oraz awangardowych, proponując za każdym razem zmianę subtelną lub całościową.

Dogłębnie poznajemy Twoje włosy oraz Twoją skórę.
Słuchamy, patrzymy, analizujemy. Podejmujemy decyzje wspólnie z Tobą jak również po konsultacji z naszym personelem. W naszym Salonie każdy fachowiec wnosi inne doświadczenie. Dzieląc się swoją wiedzą wybieramy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Kończąc usługę na Twoich włosach, dłoniach, stopach oraz ciele, nasza wyobraźnia kreuje Twój kolejny wizerunek, jaki zaproponujemy Twoim włosom, dłoniom, stopom oraz Twojemu ciału przy kolejnej wizycie w Naszym Salonie Urody Marilyn.

Fryzjerstwo specjalizuje się w dogłębnej analizie włosa, z każdą klientką jest przeprowadzany wywiad pod kątem historii włosa, dzięki czemu dobieramy idealną propozycję kolorystyczną.

Bardzo mocny nacisk stawiamy na rekonstrukcje włosa, zakładając, ze nawet najpiękniejszy kolor nie będzie wyglądał perfekcyjnie przy włosach słabej kondycji z tendencją do utraty witalności.

Rekonstrukcja oraz regeneracja włosa to nasz priorytet. Pracujemy na najbardziej zaawansowanych technicznie produktach, notowanych na pierwszym miejscu w rankingu świata w rekonstrukcji włosa – Olaplex. Produkt łączy mostki dwusiarczokowe włosa, które z natury są uszkodzone.

Olaplex naprawia włos od środka. Jednak my zapragnęliśmy jeszcze więcej… zrobiliśmy krok do przodu i postanowiliśmy w jednym czasie naprawić włos od środka oraz nadać blasku oraz idealnej struktury na zewnątrz. Znaleźliśmy rozwiązanie i do Olaplex dodajemy jeszcze jeden produkt mineralny, który idealnie współpracuje z Olaplexem i uzupełnia go dając 100 % satysfakcji naszym klientkom.

Włosy uzyskują pełną regeneracje od środka oraz z zewnątrz. Autorski pomysł Salonu Urody Marilyn – regeneracja z rekonstrukcją – dwa w jednym – Olaplex plus olej mineralny – został stworzony specjalnie dla naszych wszystkich klientek. Nasze klientki korzystają z tej regeneracji przy farbowania lub przy samej usłudze regeneracji.

Dekoloryzacja włosów dziś już nie jest dla nas wyzwaniem. Klientka z kolorem ciemnym oddając nam swoje włosy czuje się bezpieczna, że jej włosy po dekoloryzacji nadal będą pełne blasku i witalnośći. Dodając do dekoloryzacji Olaplex oraz olej mineralny przyspieszamy proces ściągania koloru zachowując strukturę włosa w nieruszonej jego formie.

W naszym Salonie każda klientka obsługiwana jest indywidualnie.
Proces usługi u każdej jest dobierany i dedykowany indywidualnie. Uzyskanie zamierzonego efektu na włosach jest procesem odrębnym dla każdej z nas.

Nasi partnerzy