REZERWUJ
FACEBOOK & INSTAGRAM

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Konwaliowa 3/1a Bielany Wrocławskie
+48 790 566 332

Skip to Content

STREFA

Strefa mężczyzn

Zwykle odnosimy wrażenie, że wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetycznej przeznaczone są wyłącznie dla kobiet. Jest to bardzo mylne stwierdzenie, bowiem coraz więcej panów sięga po dające bardzo dobre efekty rozwiązania. Jednymi z ciekawszych jest mezoterapia. Jej podstawowe działanie wiąże się z dostarczeniem bezpośrednio w określone miejsce, a konkretnie do skóry właściwiej określonych składników odżywczych. Dzięki temu następują w niej bardzo pozytywne zmiany, z których najbardziej widoczną jest regeneracja tej części ciała. Mężczyźni przykładają coraz większą uwagę do swojego wyglądu, w związku z czym coraz częściej sięgają po ciekawe opcje.

Mezoterapia okazuje się szczególnie przydatna w różnego rodzaju urazach sportowych, leczeniu nerwobólów, a także wielu innych schorzeniach. Doskonale przeciwdziała ona również zwiotczeniu skóry, zmarszczkom, a nawet wypadaniu włosów i rozstępom. Te ostatnie mogą pojawić się u panów w wyniku zbyt intensywnych ćwiczeń na siłowni, kiedy to skóra w pewien sposób nie „zdąża” rozciągnąć się odpowiednio wraz ze wzrastającą masą mięśniową. Rozstępy pojawiają się najczęściej na ramionach i udach, bowiem te partie najszybciej można rozbudować. Na szczęście mezoterapia daje doskonałe wyniki w walce z tymi niepożądanymi pręgami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że mezoterapia okazuje się niezwykle pomocna w konfrontacji z wypadaniem włosów. Wielu mężczyzn załamuje się, widząc pierwsze oznaki łysienia, jednakże nie każdy preferuje typowo wojskowe fryzury. Dzięki mezoterapii można bardzo skuteczne zregenerować skórę głowy i pobudzić cebulki włosowe do wzrostu. Zatem i w tym przypadku zabieg taki jest bardzo pożądany i może znacznie opóźnić efekty upływu czasu. Bez względu na to, jakie działania związane z mezoterapią znajdują się w kręgu naszych zainteresowań, jej wpływ na skórę zawsze jest bardzo widoczny, a co najważniejsze otrzymane wyniki utrzymują się przez bardzo długi czas. Tego rodzaju inwestycja w medycynę estetyczną jest zatem bardzo efektywna.

Propozycja zabiegów dla Panów:

zabiegi_męskie

Niwelowanie siwizny

Manicure oraz pedicure (narzędzia sterylizowane w autoklawie)